SIP skydinis namas – EKONOMIŠKAS, ŠIUOLAIKIŠKAS, IŠMANUS namas

SIP SKYDINIAI NAMAI IR KARKASINIAI NAMAI KAUNE IR KAUNO RAJONE, KOMPAKTIŠKI NAMELIAI IR DIDESNI PROJEKTAI. DALINE IR PILNA APDAILA

 

SIP skydų pagalba galima statyti bet kokios paskirties namus: daugiaaukščius, kotedžus, viešbučius, individualius gyvenamuosius, svečių, poilsio, sodo namelius, sandėlius ir garažus.

SIP skydų namai pasižymi ypač geru sandarumu ir stabilumu. Skydai gaminami iš OSB plokštėmis įrėminto polistirolo arba neoporo. Skydų sujungimo vietos klijuojamos specialiomis putomis taip išgaunant pilną sandarumą. Todėl parinkus 30cm storio neoporo sluoksnius sienoms ir stogui, parinkus atitinkamo šiltumo langus bei duris, namas lengvai atitinka A+ energinio efektyvumo kriterijus, o tai reiškia, kad šildymo išlaidos šeimai teatsiena iki 300 Eurų per metus.

Dėl tokios šiltos ir sandarios konstrukcijos, SIP skydiniai namai atsisako katilinės patalpų, nes šilumos poreikius pilnai patenkina Mitsubishi oras-oras šilumos siurbliai arba infraraudonųjų spindulių elektriniai šildytuvai. Tokiu būdu gyventojai laimi dvigubai: jie gauna ne tik pigų namo išlaikymą, jokio rūpesčio dėl kuro ir katilinės priežiūros, bet ir papildomą naudingą 6-8 kv.m. plotą name. O namo šildymas gali būti reguliuojamas išmaniaisiais telefonais per atstumą. A+ klasės SIP namuose būna sumontuota moderni rekuperacinė sistema, kuri su minimaliais šilumos nuostoliais tiekia šviežią orą.

Todėl SIP namai dažnai projektuojami iki 80 kv.m., kur kiekvienas kvadratinis metras skirtas gyventojams, o ne šilumos mazgo įrengimui. Tai leidžia pakankamai patogiai ir funkcionaliai išplanuoti vidines namų zonas, sukurti komfortišką gyvenimą 4 asmenų šeimai.

Fasadas gali būti aptaisytas struktūriniu tinku, medžio dailylentėmis, skelto akmens plokštelėmis, klinkeriu ar bet kokia kita pageidaujama danga, išgaunant tiek modernius, tiek klasikinius stiliaus variantus.

80 kv.m. SIP skydinis namas iki pilnos apdailos kainuoja nuo 50 iki 80 tūkstančių Eurų. Imant banko paskolą 30 metų, mėnesinės įmokos suma siektų nuo 170 iki 270 eur/mėn. Išsirinkę patinkantį žemės sklypa ir užsakę SIP namą, Jūs turėsite erdvius privačius šeimos namus su terasa ir pievele laisvalaikio leidimui, ir visą tai atsieis tiek pat, kiek 4 kambarių butas miegamajame rajone. O išlaikymas kainuos bent 3 kartus pigiau.

SIP skydiniai namai pilnai sukomplektuoti parinkinėjant tik kokybiškas, patikrintas medžiagas, naudojamos JAV gamybos specialios tvirtinimo detalės, vokiškos Egger plokštės, aukštos kokybės Neoporas, specialiai sip skydams skirti austriški klijai. Namuose jau būna išvedžiota santechnika, elektros instaliacija, sudėti A+ klasės Kömmerling 88+ langai.

SIP skydų namų surinkimas trunka tik 1-2 savaites. Visa statybų trukmė nuo pamatų liejimo iki dalinės apdailos gali užtrukti iki 2 mėn. Jums belieka nudažyti sienas ir atsivežti baldus. Tai ypač aktualu, kai šeima parduoda būstą, ima paskolą ir nenori turėti papildomų rūpesčių bei išlaidų ieškantis nuomojamo būsto.

SIP skydų namai yra ilgaamžiai. Europa ir Amerika juos stato jau daugiau nei 60 metų, ir pirmųjų namų konstrukcijos vis dar išlaikę tas pačias kokybines ir technines charakteristikas, kaip ir pastatymo momentu. Todėl tai iš tiesų puiki investicija, jei norėsite savo namą parduoti po 20-30 metų. Jis bus ne tik tvirtas ir stabilus, bet ir nenuvertėjęs moraliai.

Plačiau apie SIP skydų namus mūsų svetainėje ir gamintojo puslapyje.

Scroll to Top