BŪKIME KARTU NUO PIRMO IKI PASKUTINIO ŽINGSNIO KURIANT JŪSŲ NAMUS…

Tik pažinę ir įsigilinę į kiekvieno kliento lūkesčius ir poreikius galime sukurti ir įgyvendinti JO NAMŲ viziją, pagal turimus resursus ir galimybes.

Tik tada, kai dalyvaujame tiek projektavime, tiek įgyvendinime nuo pamatų iki dalinio įrengimo, galime garantuoti visapusišką kokybę ir geriausius pasirinkimus.

Visada ieškome sprendimų, kurie nenuviltų klientų finansiškai, bet ir atitiktų estetinius ar patogumo kriterijus. Visada perspėjame ir įvardiname, kiek gali branginti statybas vieni ar kiti pasirinkimai, ar klientas iš tikrųjų pasiruošęs už tai mokėti.

Kai klientas atvyksta su jau turimu statybos projektu, patvirtintu leidimais, sutaupyti ieškant pigesnių medžiagų ar paslaugų galima nebent 5 proc. Projektavimo metu taupymas gal siekti 20 proc.

Namai statomi tik Kaune ir Kauno rajone

SIP SKYDINIAI NAMAI IR KARKASINIAI NAMAI KAUNE IR KAUNO RAJONE, KOMPAKTIŠKI NAMELIAI IR DIDESNI PROJEKTAI. DALINE IR PILNA APDAILA

Kontaktai

Telefono numeris

+370 618 17477

Elektroninis paštas

statyba@tikrinamai.lt

Dirbame:  I – V 09:00 – 18:00

Adresas

Susitikimus biure PARTIZANŲ 26a-208, KAUNE organizuojame tik iš anksto suplanavę, įsigilinę į rūpimus klausimus, siekdami, kad konsultacijos būtų maksimaliai produktyvios ir naudingos.

Scroll to Top