Our Blog

Sraigtiniai pamatai – optimalus sprendimas karkasinių namų statyboje

20150627_132050Pamatų įrengimas namo statyboje išnaudoja gana nemažą biudžeto ir energijos dalį. Karkasinių namų pamatai dėkingesni, nes karkaso svoris leidžia rinktis lengvesnius ir plonesnius pamatus nei statant mūrinį namą. Tačiau bet kokiu atveju, įrengiant juostinius ar grežtinius pamatus, reikalinga speciali technika žemės darbams, betonui atgabenti į statybos aikštelę. Dažnai, atsiradus sunkiosios technikos poreikiui, neapsieinama be papildomų žvyro mašinų, kad išvengti technikos suklimpimo. Rezultatas – turime namo pamatus ir suniokotą namo sklypą, kurio sutvarkymas reikalauja dar papildomų lėšų.

Karkasinių namų statyboje galima puiki išeitis – sraigtiniai pamatai. Tai lyg milžiniški varžtai įsriegiami į žemę parinktuose atramų taškuose, kurių paviršius puikiai tinka karkasinio namo rostverkui montuoti.

Tokie pamatai montuojami bet kokiame grunte ir bet kokiu oru. Tai atliekama sukimo įrenginio pagalba. Specialus suktuve sumontuotas indikatorius tiksliai vertikaliai įsriegia sraigtą į gruntą, o specialus kampinis gulsčiukas arba centravimo rinkinys užtikrina tikslų konstrukcijos pritvirtinimą prie pamato.

Sraigtiniai pamatai namui sugręžiami per keletą valandų ir nieko nelaukiant iš karto galima pradėti karkaso montavimą.

Tokių pamatų pasirinkimas gerokai paspartina statybų procesą bei sutaupo nemažą kiekį lėšų bei rūpesčių dėl sklypo sutvarkymo.

Video pristatymą galite pamatyti šioje nuorodoje.

20150703_074948

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!