NEDIDELI NAMELIAI IKI 20 kv.m.

ISPLANAVIMAS ATSKIRU

Atskiri nameliai gaminami standartinių vidaus išmatavimų. Gali būti papildomi tokių pat išmatavimų pastogėmis, sienelėmis, terasomis.

Plotis 3,6m, ilgis 2,5m, 3,6m, 4,8m, 6,0. Aukštis 2,0m – 2,5m.

``XS`` 2,4m X 3,6m

Tai mažiausias galimas namelis skirtas Jūsų sporto, laisvalaikio ar sodo inventoriui. Jis rekomenduojamas nešiltintas, su grindimis, gali būti papildomas bet kokio standartinio dydžio pastoge, terasa ar dengtas papildomomis sienelėm. Standartinėje komplektacijoje langai nenumatyti, montuojamos stiklinės durys.

MAZYLIS

``S`` 3,6m x 3,6m

Minimalaus ploto namelis galimas apsistoti dviese, bet lygiai taip pat puikus pasirinkimas sode įsirengti poilsio kambarį, muzikos studiją, darbo kambarį ar tiesiog įkurti paauglio kambarį. Standartiškai komplektuojamas su vitrininiais langais 2,4 x 2,0m ir stiklinėmis durimis.

DRAUGAI

``M`` 4,8m x 3,6m

Namelis, kuriame pagal Jūsų lūkesčius galima įrengti miegamąjį su WC patalpa, arba pirtelę. Čia puikiai išsiteksite su nedidele draugų kompanija, o jei pritrūks vietos – galima prijungti stoginę su terasa.

PIK NIK

``L`` 6,0m X 3,6m

Tai didžiausias siūlomas standartinis namelis, kuriame jau laisvai išsiteksite ir apsistoti su visa šeima, ir apgyvendinti užsukusius draugus ar leisti smagius vakarus pirtyje.

LAISVAI

DIDESNI NAMELIAI

Jungiant esamus namelius, galima išgauti didesnius namelius iki 50 kv.m. ploto, su galimybe juose gyventi pastoviai. pagal pageidavimus namelius galime papildomai apšiltinti iki norimos energinės klasės.

ISPLANAVIMAS

UŽKLAUSA DĖL POILSIO NAMELIŲ

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!