APIE

Kas mes

Tikri namai vienija specialistus, kurie užsiima statybinių projektų valdymu, statybų proceso organizavimu ir vykdymu, statybinių medžiagų prekyba bei tiekimu.

Mūsų specializacija – medinių karkasinių ir sip skydinių kokybiškų, šiltų, ilgaamžių namų statyba už prieinamą kainą. Pasirinkome medinę konstrukciją dėl galimybės greitai pastatyti namą nenusižengiant technologiniams reikalavimams, dėl efektyvaus būdo pasiekti A+ energetinę namo klasę, dėl gamtos sąlygų, kurios apriboja mūrinę statybą šaltuoju metų laiku. O svarbiausia dėl sveikos, natūralios ir šiltos statybinės medžiagos, kuri plačiai paplitusi pasaulio statybų rinkoje ir turi gilias istorines tradicijas ir mūsų šalyje.

Atliekame projektavimo, konstravimo, statybų proceso planavimo, organizavimo, statybų energetinio efektyvumo vertinimo ir statybų pridavimo paslaugas. Dirbame Kauno apskrityje, bei aplinkiniuose rajonuose.
Mes esame tam, kad būtume šalia Jūsų, įgyvendnant Jūsų namų svajones.

Metodologija

Nuolat domimės ir ieškome efektyviausių sprendimų:

  • standartizuojančių ir pagreitinančių statybos procesą,
  • užtikrinančių namų energetinį efektyvumą ir sandarumą
  • prailginančių namo eksploataciją

Renkames patikimiausius

Rūpinamės Jūsų namų kokybe ir komfortu, todėl atidžiai renkamės medžiagas, kurios išpildytų patvarumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus. Organizuodami visą namo statybą nuo pamatų parinkimo iki gėlyno šalia Jūsų lango, ieškome ir buriame patikimų partnerių ratą, kurie profesionaliai atliktų visus reiklaingus darbus iki Jūsų įkurtuvių.

Susisiekite su mumis

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!