GYVENAMIEJI NAMAI

Statome SIP skydinius ir karkasinius namus iki dalinės apdailos Kauno regione.

Statome pagal Jūsų arba mūsų siūlomus projektus.

namai iki 80 kv.m. Tikri Namai

Mielai pastatysime namą pagal Jūsų turimą projektą, patarsime ir pakonsultuosime dėl geresnių sprendimų, pasiruošime konstrukcinius – gamybinius brėžinius statybų įgyvendinimui.

Jei esate dar svarstymo stadijoje, mielai pasiūlysime ir savo architektų paslaugas. Atsižvelgsime į Jums svarbius grožio, patogumo ir biudžeto kriterijus padėsime įgyvendinti statybų procesą nuo projektavimo iki įkurtuvių.

Mūsų statomų namų projektai yra pavyzdiniai. Jie gali būti pritaikomi individualiai pagal Jūsų pageidavimus keičiant pertvaras, apsukant veidrodiškai, atskirais atvejais galime juos didinti ar mažinti. Namai gali būti papildomi terasomis, stoginėmis, garažu, priestatais. Projektams paruošiame reikalingą dokumentaciją, išimame statybos leidimus.  

Namai pastatomi per 1,5 – 3 mėn., užsakome akredituotų laboratorijų SANDARUMO TESTUS savo sąskaita, kaip savo darbų kokybės įrodymą.

Kiekvienam projektui individualiai atliekamas energetinis modeliavimas, inžinerinių tinklų projektas, ruošiami aiškinamieji raštai, sklypo planai.


This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!