GYVENAMIEJI NAMAI

Pastatysime Jums kokybiškus ir jaukius namus Kauno regione.

Statome pagal Jūsų arba mūsų siūlomus projektus pagal sip skydų ir medžio karkaso technologijas.

namai iki 80 kv.m. Tikri Namai

Mums svarbiausia, kad Jūs įsikurtumėte gražiuose, šiltuose ir patogiuose namuose, kurie būtų ir patikima bei vertinga Jūsų investicija ateičiai.

Vykdome statybas pagal Jūsų projektus nuo A iki Z, turime ir savo architektus bei konstruktorius.

Mielai pastatysime namą pagal Jūsų turimą projektą, patarsime ir pakonsultuosime dėl geresnių sprendimų, pasiruošime konstrukcinius – gamybinius brėžinius statybų įgyvendinimui.

Jei esate dar svarstymo stadijoje, mielai pasiūlysime savo architektų paslaugas. Atsižvelgsime į Jums svarbius grožio, patogumo ir biudžeto kriterijus.

Mūsų siūlomi projektai yra pavyzdiniai. Jie pritaikomi individualiai pagal Jūsų pageidavimus keičiant pertvaras, langų padėtis, galime juos net ir padidinti ar praplatinti. Namai gali būti papildomi terasomis, stoginėmis, garažu, priestatais. Projektams paruošiame reikalingą dokumentaciją, išimame statybos leidimus.  

Namai pastatomi per 1,5 – 3 mėn., užsakome akredituotų laboratorijų SANDARUMO TESTUS savo sąskaita, kaip savo darbų kokybės įrodymą.

Kiekvienam projektui atliekamas individualus energetinis modeliavimas, kuris gali keisti sąmatinės vertę iki 3-5 procentų.


Projektavimo paslaugos kainuoja, bet jei užsakysite namo statybas iki dalinės apdailos, architektūrinį projektą Jums DOVANOSIME:

 – architektūrinis projektas su statybos leidimu nuo 20 Eur/kv.m (trunka apie 2-3 mėn.).

– elektros, vandentiekio nuotekų sklype projektai 300 Eur

– konstruktyvinis projektas nuo 8 Eur/kv.m.

– gamybinė sip skydų išklotinė nuo 4 Eur/kv.m.

– energinio modeliavimo projektas nuo 3,5 Eur/kv.m.

alert-success

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!